امروز : 416
دیروز : 294
هفته گذشته : 2493
ماه : 29323
کل بازدید : 6508561
کاربران آنلاین : 1
ورودی گوگل : 4242
با توجه به اهمیت نظارت مستمر و بی وقفه و همچنین مدیریت از راه دور در واحدهای صنعتی نظیر فارم های پرورش طیور، لزوم استفاده از نرم افزارهای مانیتورینگ را بیش از پیش می نماید. در این راستا گروه صنعتی کهربا با طراحی و تولید نرم افزار مانیتورینگ سیمرغ و تجهیز کردن فارم های علاقه مند به این سیستم، سعی در گسترش این مهم نموده است.
سیمرغ نرم افزاری اختصاصی جهت ارتباط و مانیتورینگ دستگاه هوشمند اکسپرو طراحی و تولید شده که امکان مشاهده تمامی پارامترهای سالن مرغداری را به کاربر می دهد. این نرم افزار در دو نسخه ویندوز (جهت نصب روی کامپیوتر و لب تاپ) و آندوروید (جهت نصب روی تلفن همراه) ارائه شده است.
این نرم افزار گزارشات دریافتی از سالن را بصورت انیمیشن، شبیه ساز صفحه نمایش دستگاه اکسپرو و نوشتار ساده به نمایش در می آورد. نرم افزار سیمرغ با استفاده از گزارشات ذکرشده نمودارهای خطی و میله ای مربوطه را ترسیم می نماید.
گزارشات دریافتی را می توان بصورت فایل متنی جهت بررسی و تحلیل فارم ذخیره کرد. این نرم افزار در مواقع بروز اخطار و همچنین بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده گزارشات را به تلفن همراه ارسال و کاربر را از وضعیت فارم باخبر میسازد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:
08733384047-9

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
   
بازدید : 627
آگهی وجود ندارد
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به 123 نیاز™ می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی